سپاسگزاریم که دانش گستر فرنام را برای ارائه خدمات انتخاب کرده‌اید.

حریم خصوصی تمام کاربران برای فرنام، مهم است. این علامیۀ حریم خصوصی توضیح می‌دهد که فرنام چه اطلاعاتی را در مورد کاربران جمع‌آوری می کند و چگونه از آنها استفاده می‌شود. توصیه می‌کنیم ادامه مطالب این قسمت را مطالعه بفرمایید و اگر در مورد موضوع خاصی به اطلاعات بیشتر نیازی احساس کردید، از طریق بخش تماس ما، ارتباط برقرار کنید. کلیه اعضای گروه فرنام در خدمت شما هستند.

 

اطلاعات شخصی که جمع آوری می‌کنیم

فرنام مجموعه اطلاعاتی را جمع‌آوری می کند تا خدمات و سرویس‌های خود را به طور کارآمد بروزرسانی و عرضه کند. تمام هدف فرنام، ارائه حس بهترین تجربه استفاده از خدمات آنلاین برای شماست. برخی از این اطلاعات به صورت مستقیم توسط شما ارائه می‌شوند. این اطلاعات شامل تاریخ ایجاد حساب، نام کاربری، شماره تلفن، کد ملی، آدرس و شماره تلفن همراه است. همچنین با تکمیل پروفایل شخصی این اطلاعات کامل‌تری به ما می‌دهید. با ثبت نحوه تعامل شما با سرویس های فرنام، مثلا استفاده از تکنولوژی مانند کوکی‌ها و دریافت گزارش‌های خطا و دادهایی در ارتباط با استفاده از نرم‌افزار در حال اجرا بر روی سیستم سخت‌افزای، به بخش دیگری از اطلاعات دسترسی پیدا می‌کنیم. تمام وب‌سایت‌های موجود در اینترنت این اطلاعات را دریافت می‌کنند و ما هیچ اطلاعات اضافه ویا دیگری را جمع‌آوری نمی‌کنیم.

همچنین اطلاعاتی را از اشخاص ثالث دریافت می‌کنیم. ما از داده‌های به دست آمده از اشخاص ثالث بر اساس شیوه‌های مندرج در این اعلامیه و همچنین هر گونه محدودیت اضافی اعمال شده توسط منبع داده محافظت می‌کنیم. این منابع شخص ثالث در طی زمان تغییر می‌کنند، اما شامل موارد زیر هستند:

  • شبکه‌های اجتماعی در زمانی که به فرنام امکان دسترسی به داده‌های خود در یک یا چندین شبکه را می‌دهید.
  • ارائه دهندگان سرویسی که به ما کمک می‌کنند تا مکان را بر اساس آدرس IP تعیین کنیم و محصولات خاصی را برای منطقه جغرافیایی شما سفارشی‌سازی کنیم. می‌توانید اطلاعاتی را که جمع آوری می‌کنیم، خودتان انتخاب کنید. وقتی که از شما درخواست می‌شود اطلاعات شخصی ارائه دهید، می‌توانید درخواست را رد کنید. اما، اگر اطلاعات لازم برای ارائه یک سرویس را ارائه نکنید، ممکن است نتوانید از برخی ویژگی‌ها یا سرویس‌های نرم‌افزار فرنام استفاده کنید.

اطلاعاتی که جمع آوری می‌کنیم به خدمات و ویژگی‌های مورد استفاده شما بستگی دارد و شامل موارد زیر می‌شود:

 

نام و اطلاعات تماس:

ما نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل، شماره تلفن و دیگر اطلاعات تماس مشابه را جمع آوری می‌کنیم.

 

اطلاعات کاربری:

رمزهای عبور، نشانه‌های رمز عبور و اطلاعات امنیتی مشابه را که برای تأیید هویت و دسترسی به حساب به کار می‌روند جمع آوری می‌کنیم.

 

اطلاعات جمعیت شناختی:

ما اطلاعاتی مانند سن، جنسیت، کشور و زبان انتخابی را در مورد شما جمع آوری می‌کنیم.

 

اطلاعات مربوط به پرداخت:

ما اطلاعات ضروری مانند شماره حساب بانکی شما (مثل شماره کارت بانکی) را جمع آوری می‌کنیم تا بتوانیم پرداخت به حساب ارائه مجریان و پیمانکاران خرد را انجام دهیم.

 

اطلاعات مکانی:

ما اطلاعات مکانی را در مورد محل زندگی شما جمع آوری می‌کنیم و ممکن است این اطلاعات دقیق نباشد، اطلاعات مکانی اشتباه، به عنوان مثال تعیین مکان بر اساس آدرس IP شما یا اطلاعاتی است که با دقت کمتری نشان می‌دهند که شما در کجا قرار دارید، مثلا در حد شهر یا در حد کد پستی.

 

محتوا:

در صورت نیاز برای ارائه خدماتی که استفاده می‌کنید، محتوای فایل‌ها و ارتباطات شما را جمع آوری می‌کنیم. مثلا، اگر از طریق بخش گفتگو پیامی دریافت کنید. نمونه هایی از این اطلاعات عبارتند از: محتوای اسناد، عکس ها، موسیقی یا ویدیویی که در پونیشا بارگذاری می‌کنید.

 

ما چطور از اطلاعات شخصی استفاده می‌کنیم

فرنام از اطلاعاتی که جمع آوری می‌کند برای انجام فعالیت‌های کسب و کار خود و عرضه (از جمله بهبود و شخصی‌سازی) محصولاتو سرویس‌هایش که ارائه می‌دهد، استفاده می‌نماید.
 

ارائه و بهبود خدمات

ما از اطلاعات برای ارائه و بهبود محصولات خود و همینطور برای انجام فعالیت‌های کسب و کار اصلی خود استفاده می‌کنیم. این امر شامل اجرای خدمات، حفظ و نگهداری و بهبود محصولات، از جمله ایجاد ویژگی‌های جدید، تحقیق و ارائه خدمات پشتیبانی مشتری می‌شود. چند نمونه از موارد استفاده از اطلاعات در زیر آمده اند.

 

  • ارائه خدمات: ما از اطلاعات برای انجام تراکنش‌های شما با ما و ارائه خدمات به شما استفاده می‌کنیم. معمولاً این محصولات شامل ویژگی‌های شخصی‌سازی شده و پیشنهادهایی است که بهره‌وری را افزایش می‌دهند و بر اساس داده‌هایی که درباره فعالیت‌ها، علایق و مکان شما داریم، به صورت خودکار تجربه‌های محصول را طراحی می‌کنند.
  • پشتیبانی مشتری: ما از اطلاعات برای تشخیص مشکلات خدمات و ارائه دیگر خدمات پشتیبانی به مشتری استفاده می‌کنیم.
  • بهبود محصول: ما از اطلاعان برای بهبود مداوم خدمات خود و افزودن ویژگی‌ها و ابزارهای جدید استفاده می‌کنیم.
  • امنیت، ایمنی و حل اختلاف. ما از اطلاعات برای حفاظت از امنیت و ایمنی خدمات و مشتریان خود، برای شناسایی و جلوگیری از کلاهبرداری، و حل و فصل اختلافات و اجرای موافقت نامه‌های خود استفاده می‌کنیم.
  • فعالیتهای کسب و کار: ما از این اطلاعات برای تجزیه و تحلیل کلی و جمع آوری اطلاعات کسب و کار استفاده می‌کنیم که به ما کمک می‌کنند خدمات خود را اداره کنیم، از آنها محافظت کنیم، آگاهانه تصمیم بگیرم، و در مورد عملکرد کسب و کار خود گزارش بدهیم.

 

کوکی‏‌ها و فناوری‏های مشابه

فرنام از کوکی‌ها (که فایلهای متنی کوچکی هستند که در دستگاه شما ذخیره می‌شوند) و فن‌آوری‌های مشابه برای ارائه خدمات خود و کمک کردن به جمع‌آوری اطلاعات استفاده می‌کند. متن موجود در کوکی معمولا در بر گيرنده رشته‏ای از اعداد و حروف است که برای شناسايی رايانه شما در نظر گرفته شده اند ولی می‌تواند شامل ساير اطلاعات نيز باشد.

 

نحوه استفاده ما از کوکی‌ها و فناوری‌های مشابه

فرنام از کوکی‌ها و فن آوری‌های مشابه برای اهداف مختلفی استفاده می‌کند، از جمله:

  • ذخیره تنظیمات برگزیده و تنظیمات شما. تنظیماتی که عملکرد صحیح محصولات ما را فراهم می‌کنند یا تنظیمات برگزیده ای که به مرور زمان در دستگاه شما ذخیره می‌شود، ممکن است در دستگاهتان ذخیره شوند.
  • تحلیل داده ها. ما برای ارائه محصولات خود، از کوکی‌ها و شناسه‌های دیگر جهت جمع‌آوری اطلاعات در مورد کاربرد و عملکرد این خدمات استفاده می‌کنیم. مثلا، ما از کوکی‏ها برای شمردن تعداد بازديد کنندگان منحصر به فرد يک صفحه وب يا یک سرويس و جمع‏آوری معلومات آماری دیگر درباره کارکرد محصولات خود استفاده کنيم.