زیبایی را به چشمانتان هدیه کنید!
 
    سال ها تجربه به عنوان یک خواننده و نویسنده مقالات علمی و همین طور به عنوان ناشر ده ها مجله معتبر علمی،
اهمیت زیبایی یک مجله علمی - پژوهشی را بر ما روشن کرده است.
زیبایی در کنار خوانایی و رعایت استانداردهای نمایه سازی در طراحی تخصص واحد گرافیک نشریات موسسه دانش گستر فرنام می باشد. 
پس وقت خود را از دست ندهید هر چه قدر که مطالب شما معتبر، جدید و علمی باشد، تنها در قالب های صحیح گرافیکی و مطابق با استانداردهای ساخت PDF به زبان فارسی و انگلیسی خوانده خواهد شد، پس نگران نباشید،  همین الان قالب گرافیکی استاندارد و زیبای مجله خود را با کمترین هزینه به متخصصین طراحی و گرافیک موسسه دانش گستر فرنام سفارش دهید. 
 
 

یک طرح زیبا، دوست داشتنی و به یاد ماندنی است!

 

 

هویت مجله یا هویت نام علمی، تصویر کلی از یک ناشر، شرکت، ابرشرکت در ذهن مخاطب شکل می دهد. هویت سازمانی شامل نشانه-نوشته، رنگ، نام، شکل بسته‌بندی و شعارهای تبلیغاتی بوده و می‌تواند در مورد یک مجله، برند یا نماد بازرگانی و به کار رود.

دانش گستر فرنام با استفاده از نیروهای متخصص روان شناس و طراح، در زمینه ساخت هویت سازمانی مجله و کتاب به شما خدمت می کند. پس اگر به فکر ایجاد یک طرح بیادماندنی برای گسترش اعتبار مجله و کتاب خود هستید، می توانید با کمترین هزینه و بیشترین کیفیت سفارش دهید. 

برای سفارش می توانید از بخش تماس با ما، با کارشناسان موسسه تماس بگیرید و یا می توانید مقالات خود را از فرم آپلود، برای ما ارسال کنید. مقالات در مهلت مقرر برای شما صحفه بندی شده و به شما عودت داده می شوند. 

 قیمت بصورت توافقی بوده، اما قیمت پایه برای هر صفحه 5 هزار تومان می باشد. برای سفارش کافیست فایل های هر شماره را برای ما ایمیل کنید

inc@farname.ir