چه طور هزینه‌های ویراستاری مجله را با افزایش کیفیت ویرایش! کاهش دهیم!؟

هزینه‌های ویرایش را کاهش دهید
 کیفیت ویراستاری را افزایش دهید
و زمان انتشار مقالات را تا یک سوم، کاهش دهید!

تنها با یک تفاهم‌نامه بدون پرداخت حتی یک ریال!

 

همان‌طور که می دانید، مجلات معتبر در دنیا، از نویسندگان درخواست می‌کنند، پیش از پذیرش نهایی مقاله، گواهی ویرایش مقاله توسط موسسات معتبر را به دفتر مجله ارسال کنند. به‌عنوان مثال انتشارات Elsevier از نویسندگان مقالات می‌خواهد که گواهی ویرایش مقاله توسط فرد متخصص ادبیات انگلیسی را همراه مقاله آپلود کند.

اما چرا؟

مقالاتی که توسط گروه Elsevier ویرایش شده و گواهی این موسسه را در مجله تحت خدمات Elsevier آپلود می‌کنند، در مرحله نهایی، توسط مجله ویرایش نمی‌شوند.

با این ترفند، هزینه ویرایش میلیون تومانی مجله به هزینه بسیار ناچیز تبدیل می‌شود. توجه بفرمایید که یک مجلۀ فارسی، به‌طور متوسط در هر شماره، نزدیک به 3 میلیون تومان هزینۀ ویرایش ادبی و فنی پرداخت می‌کند. یک مجله انگلیسی اگر از ویراستاران Native استفاده کند، تا سقف 7 میلیون تومان هزینۀ ویرایش ادبی و فنی برای هرشماره پرداخت می‌کند.

در حالی که هزینۀ ویرایش هر مقاله میانگین 300 هزار تومان می‌شود و پرداخت آن برای نویسندگان مبلغ ناچیزی است؛ برای مجله، سالیانه 12 تا 15 میلیون تومان (فارسی)، 35 تا40 میلیون تومان (انگلیسی) هزینه دارد. پرداخت این مبلغ برای برخی نشریات بسیار دشوار است

و به‌دلیل کیفیت بد ویراستاری، نویسندگان اروپایی و آمریکایی به آن‌ها مقاله ارسال نمی‌کنند.

و به دلیل کیفیت بد ویراستاری، نویسندگان فارسی دیگر به مجله آن‌ها ارجاع نمی‌دهند؛ چون محتوا را نمی‌فهمند.

 

شما می‌توانید با استفاده از خدمات ویرایش تخصصی فرنام، از پرداخت این هزینه، معاف شوید.

 

اگر از نویسندگان هر شماره بخواهید که مقاله خود را پیش از پذیرش با کد تخفیف 20درصدی در وب سایت موسسۀ فرنام ابتدا از لحاظ سرقت ادبی بررسی و سپس ویرایش کرده و گواهی آن را برای شما ارسال کنند، دیگر نیاز به ویرایش مجدد مقاله ندارید و علاوه بر انتشار بسیار سریع‌تر مقالات، در هزینه‌های اصلی مجله بدون افت کیفیت، صرفه‌جویی کرده‌اید.

البته در صورتی که موسسه ویرایش کننده نهایی مقاله و ویرایش کننده اولیه مقاله، یک موسسه باشد.
یا از اعتبار گواهی ویرایش مقاله، مطمئن باشید.

 

در همین راستا، مجلات علمی-پژوهشی می‌توانند با بستن یک تفاهم‌نامه و بدون‌پرداخت هیچ‌هزینۀ اضافی و تنها با درج لوگو فرنام به عنوان ویراستار در وب سایت مجله و اطلاع به نویسندگان به‌وسیلۀ ایمیل، از کاهش چند میلیون تومانی هزینه‌ها، صرفه‌جویی در زمان انتشار و افزایش کیفیت ویرایش مقالات استفاده کنند.