بهینه سازی وب سایت یا سئو

شما می خواهید وب سایت خود را درمقابل دید بیشترین تعداد ممکن از بازدید کنندگان قرار دهید. خدمات سئو ما به شما، نتایجی طولانی مدت ارائه خواهد داد که فراتر از یک افزایش رتبه موقتی و سریع است. ما به دستیابی شما به رتبه های بهتر، افزایش ترافیک و فروش بیشتردر دراز مدت کمک خواهیم کرد.
تمرکز موتورهای جستجو بر اعطای پاداش به سایتهایی است که تجربه کاربری عالی و محتوای ارزشمند ارائه می دهند. تکنیکهای سئو ارائه شده نه تنها موثر، بلکه معنی دار است. تمرکز ما بر طراحی سایت هایی است که مردم و همچنین موتورهای جستجو به دیدن آن ها علاقه بسیار زیادی خواهند داشت .
کسب وکار، اهداف، مشتریان و نیازهای شما منحصر به فرد است. به همین دلیل است که همه خدمات سئو ارائه شده میتواند با نیازهای کسب وکار و بودجه شما تناسب پیدا کند.

چرا سئو مهم است؟

امروزه هر کسب و کاری باید تصمیم بگیرد، چقدر برای سئو و خدمات بهینه سازی سایت سرمایه گذاری کند. این مسئله یک امر کاملا ضروری است. در جهانی که توسط اینترنت هدایت می شود، یک بازاریابی آنلاین قدرتمند، برای پیشرفت لازم است.

93 درصد از تجارت های آنلاین با یک موتور جستجو آغازمی شوند.

93 70 درصد از لینکهایی که کاربران بر روی آن ها کلیک می کنند از نتایج طبیعی گوگل می باشد.

چیزهایی که باید به آن مشکوک شویم...

نتایج فوری

درست است که برخی از تاکتیک های سئو با بازی با سیستم می توانند باعث بدست آمدن نتایج فوری شوند، اما آگاه باشید که این تاکتیک ها می توانند در طولانی مدت به تجارت شما صدمه وارد کنند. نتایج فوری اغلب با شیوه های سئو که بر علیه دستورالعملهایی که توسط موتورهای جستجو در وبمسترها انجام شده به دست می آید. اما نهایتا گوگل این تاکتیک ها را شناخته و آن ها را جریمه می کند و در نتیجه بهبود یافتن رتبه بندی از دست رفته ممکن است ماهها به طول بیانجامد.

جایگاه اول در گوگل

بسیار عالی به نظر می رسد که یک تیم سئو جایگاه اول در گوگل را به شما وعده بدهد. امیدواریم که شما بتوانید به جایگاه اول دست پیدا کنید. با این حال هیچ تیمی نمی تواند قول صد در صد جایگاه اول را به شما بدهد.

 

خدمات مشکوک ساخت لینک

ساخت لینک در سئو امر مهمی تلقی می شود. بدون لینک های ورودی وب سایت شما نمی تواند امتیاز رتبه بندی بالایی را کسب کند. اما یک نیمه ی تاریک هم در ساخت لینک ها وجود دارد. اعتماد به لینک در دستیابی به رتبه ی بالا امری مهم است.قبل از بستن قرار داد با یکی از تیم های سئو برای ساختن لینک های وب سایت شما ، از اخلاقی بودن خدمات لینک سازی آن ها و برچسب های آن ها ، اطمینان حاصل کنید. شما حتی می توانید از آنها بپرسید که لینک های یک تجارت در صنعت مورد نظر شما را از کجا دریافت می نمایند.

 

خدمات سئو زمان بر است

به سئو یا بهینه سازی سایت به عنوان یک سرمایه گذاری طولانی مدت نگاه کنید. بهترین نتیجه ی سئو از روابط بلند مدت کسب می شود. به طوری کلی ، ارزش خدمات سئو در ماه های اول قابل مشاهده نیست. مشاوران سئو، چوب سحر آمیز را حرکت نمی دهند تا به نتایج فوری دست یابند. در عوض عملیات گسترده ای انجام می دهند که شما نتایج آن را چند ماه بعد خواهید دید.

 

رتبه بندی وب سایت شما، همراه با تغییرات سئو ، تغییر می کند.

میدان پر از رقیب است و رتبه بندی ها با تغییر الگوریتم و ورود رقبای جدید تغییر پیدا می کنند. حقه های به یکباره سئو مطمئنا به سرانجام نمی رسد. برای نگه داشتن وب سایت شما در جایگاه بالا و سطوح درجه یک ، نظارت همیشگی لازم است.