سامانه جامع طرح های پژوهشی

سامانه‌ی مدیریت الکترونیک طرح پژوهشی‌ فرنام دارای سه بخش اصلی اطلاع‌رسانی از طریق پایگاه طرح پژوهشی، مدیریت دریافت و رهگیری طرح‌ها و داوری الکترونیک طرح‌ها است. ابزارهای قدرتمند مدیریت محتوا امکان ایجاد و به‌روز رسانی پایگاه طرح پژوهشی را فراهم می‌کنند. بخش مدیریت طرح‌ها ابزارهایی برای انتشار الکترونیک طرح‌های پژوهشی خاتمه یافته در اختیار مدیر پایگاه می‌گذارد و بخش داوری الکترونیک امکان بررسی طرح‌ها را فراهم می‌کند. بنابراین، همه‌ی مراحل دریافت، بررسی و انتشار طرح ها، به صورت یک فرآیند الکترونیک منظم قابل انجام است.

امکانات سامانه طرح های پژوهشی

از ویژگی های این سامانه می توان به  مقیاس پذیری (Scalability) تا چند هزار طرح و کتاب و ... بدون افت سرعت اشاره کرد.

 استفاده از سیستم کاملا بدون کاغذ (Paperless) می باشد و بجز مواقعی مانند و امضای قرارداد که نیاز به مراجعه حضوری پژوهشگر است سایر مراحل کاملا الکترونیک انجام می شوند.

سامانه طرح های پژوهشی فرنام به صورت کامل با سرویس ایمیل و پیامک مجتمع شده است به طوری که کلیه مراحل مهم ارزیابی طرح به صورت خودکار به طرف مقابل (پژوهشگر، داور، ناظر، همکار طرح، عضو کمیته تخصصی و ...) اطلاع رسانی می شود.  بعلاوه سازمان سفارش دهنده می تواند متن تمامی پیغام های سامانه اعم از ایمیل یا پیامک را ویرایش و مطابق نیاز خود سفارشی نماید.

سامانه طرح های پژوهشی فرنام می تواند با نرم افزار مالی شرکت/سازمان شما مجتمع شود و فرآیند پرداخت ها را (حق الزحمه ­های داوری و نظارت، حق الجلسه اعضای کمیته، مراحل اجرای طرح و ...) را خودکار نماید.

کلیه عملیات روی اقلام داده ثبت می شوند و قابل پیگیری هستند. مدیر سامانه می تواند عملیات انجام شده توسط همه کارشناسان را بررسی نماید و در صورت نیاز خود وارد عمل شود.  همه بخشهای سامانه قابل جستجو و گزارش گیری هستند. برخی از بخش ها که نیاز به کاربران بین المللی دارد (داوری علمی) دو زبانه بوده و کاربران انگلیسی زبان را پشتیبانی می­نماید.

سفارش سامانه جامع طرح های پژوهشی با یک زیر ساخت قدرتمند آسوده باشید