تفاهم نامه انجام خدمات انتشار

مفتخریم که اعلام کنیم، بر اساس تفاهم‌نامه انجام خدمات انتشار با دانشگاه شاهد،کلیه خدمات موسسه برای دانشجویان و اساتید دانشگاه شاهد، با ده درصد تخفیف انجام خواهد شد. 

در این تفاهم‌نامه که فی­مابین دانشگاه شاهد از یک طرف و موسسه دانش گستر فرنام، به امضا رسیده است، موسسه فرنام، متعهد به ارائه خدمات بررسی سرقت ادبی مقالات اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه شاهد گردیده است. در برابر این تعهد، دانشگاه کلیه هزینه‌هایی که با نام موسسه فرنام، صادر شوند را از طریق پژوهانه اساتید و دانشجویان پرداخت خواهد نمود.

 

 

لذا زین پس موسسه دانش گستر فرنام، متعهد می­گردد که:

 

1. حقوق نویسندگان دانشگاه شاهد را به صورت کامل رعایت کرده و محرمانه بودن اطلاعات نویسنده نزد موسسه را با در نظر گرفتند کلیه حقوق مادی و مالکیت معنوی نویسنده در نظر بگیرد.

2. مقالات ارسالی به زبان فارسی به صورت کامل و دقیق در سامانه‌های فارسی باضافه موتور جستجو گوگل بررسی گردند.

3. مقالات ارسالی به زبان انگلیسی بصورت کامل و دقیق و با استفاده از نرم‌افزار ithenticate مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت.

4. مقالات ارسالی انگلیسی بصورت یک فایل PDF حاوی درصد مشابهت، ذکر منابعی که مشابهت متنی دارند، در اختیار نویسنده قرار گیرد.

5. درخواست ها مطابق جدول زمانی ذیل انجام می پذیرد:

 

 

جدول زمانی انجام کار

روزها

بازه زمانی

حداکثر زمان انجام سفارش‌های آنلاین

شنبه تا چهارشنبه

9 تا 22

حداکثر 3 ساعت

پنج شنبه

9 تا 14:30

حداکثر 3 ساعت

 سایر زمان ها و روزهای تعطیل

تا 11 صبح اولین روز کاری بعدی و یا تا 24 ساعت  (هر کدام که زودتر باشند)

 

 

 

 

چگونه از سیستم تخفیف استفاده کنیم: 

علاوه بر اینکه کلیه هزینه‌هایی که فاکتور آن توسط موسسه فرنام انجام می‌شود، از طریق بودجه پژوهانه دانشگاه به شما عودت داده می‌شود، با وارد کردن کد تخفیف shahed10 می توانید از ده درصد تخفیف این تعهدنامه نیز استفاده کنید.

برای فعال شدن این کد تخفیف، لازم است با ایمیل رسمی دانشگاه شاهد ثبت نام نموده و یا کد دانشجویی و یا هر مدرکی که وابستگی به دانشگاه شاهد را نشان میدهد از طریق سیستم پیشتیبانی ارسال کنید.کارشناسان موسسه در کمتر از چند دقیقه، کد تخفیف را برای شما فعال خواهند نمود. سیستم ارسال پیام در قسمت ناحیه کاربری قابل مشاهده است.