سرویس رایگان SSRN از شرکت الزویر چیست؟

 

دانشجویان، استاتید و محققان می توانند کتابخانه داده SSRN را مرور کنند و مقالات خود را بدون هزینه ارسال کنند.

 

 

SSRN یک سرویس جامعه مجازی آنلاین و یا در حقیقت یک کتابخانه آنلاین رایگان است که خدمات ارزشمندی را برای هدایت مدارس علمی و موسسات و دانشگاه‌های دولتی و علمی ارائه می دهدSSRN. که ابتدا رشته های علوم اجتماعی از جمله اقتصاد، قانون، مسائل حقوقی و  شرکتی و علوم انسانی را در بر می گرفت اکنون به رشته های علمی دیگری نیز گسترش یافته است و این فرصت را برای محققان محیا نموده تا تحقیقات خود را منتشر کنند و با دیگر محققان در مورد تئوری ها و کشفیات همکاری داشه باشند و ایده های اولیه خود را قبل از انتشار در مجلات علمی به صورت معتبر ثبت نمایند.

 

 
SSRN به عنوان نقطه شروعی برای دانشجویان دکتری، استادان و اعضای هیئت علمی جهت چاپ مقالات در مراحله اولیه تحقیق قبل از انتشار در مجلات علمی در نظر گرفته شده است.

 

SSRN پایگاه اطلاعاتی آنلاین برای تحقیقات علمی اولیه - یک کتابخانه آنلاین دائمی و قابل جستجو را برای تمام محققین فراهم می کند. این پایگاه اطلاعاتی همیشه در دسترس عموم در سراسر جهان است.

 

الزویر در این پایگاه اطلاعاتی، نویسندگان را برای ارسال  مقاله کامل و چکیده مقالاتشان تشویق می‌کند. دانشجویان، استاتید و محققان می توانند کتابخانه اطلاعاتی SSRN را مرور کنند و مقالات خود را بدون هزینه ارسال کنند. اکثر مقالات را می توان از SSRN به صورت رایگان دانلود کرد.

 

 

برای عضویت در این سرویس کافیست روی این لینک کلیک کرده و فرم ثبت نام را پر کنید. سپس می‌توانید مقالات خود را به رایگان در سرویس SSRN نمایه کنید.

 

 

 

 

 

About SSRN

SSRN is an open-access online preprint community providing valuable services to leading academic schools and government institutions. Specializing primarily in social sciences, including economics, law, corporate governance, and humanities, SSRN is branching out in to other science disciplines providing opportunities for scholars to post their early research, collaborate on theories and discoveries, and get credit for their ideas before peer reviewed publication.

SSRN is instrumental as a starting point for PhD students, professors, and institutional faculty to post early-stage research, prior to publication in academic journals.

SSRN provides the online database of early scholarly research – a permanent and searchable online library – always available, worldwide. We make it simple for authors to post their working papers and abstracts. Academics and researchers can browse the SSRN data library and upload their own papers free of charge. Majority of papers can be downloaded from SSRN free of charge. Metrics on author rankings at a glance.

Join SSRN, today!

Follow the Online process to guide your working paper submission. Submit Your Tomorrow’s Research Today

Create your account

Submit a paper

Get our newsletter