انواع ویراستاری انگلیسی مقالات

خدمات قابل ارائه در سطح طلایی

 صرفه جویی در زمان پذیرش مقاله

صرفه جویی در هزینه های چاپ مقاله

اصلاح کامل منابع مطابق فرمت مجلات

بررسی یکپارچگی پاراگراف ها و کل متن

پیشنهاد نوشتن جملات خوانا و علمی

بررسی جزء به جزء مقاله و مطابقت علمی

باز گردانی کلمات، عبارات و اصطلاحات تخصصی

پیکربندی مقاله بر اساس راهنمای مجله مطبوع

بررسی جمله بندی و پاراگراف بندی

همراه با گارانتی 6 ماهه اصلاحات مجدد و جوابیه ادبی داوران

آیا منتظر یک ویراستاری فوق العاده بودید؟

ویراستاری انگلیسی سطح طلایی موسسه دانش گستر فرنام، شامل انجام اصلاحات ساختاری و گرامی در کنار اصلاحات علمی تخصصی در حوزه تحقیقاتی شما می شود. شش ماه نیز گارانتی پاسخگویی داوران و انجام اصلاحات مقاله را به شما به صورت رایگان پینشهاد می کنیم.

نگران نباشید، از اصلاح کامل استایل مقاله، فرمت منابع، بررسی سرقت ادبی تا اصلاحات تخصصی علوم پایه و پزشکی، روان شناسی و آموزشی را انجام می دهیم. جملات جدید پیشنهاد می کنیم و یکپارچگی کل ساختار مقالات را بررسی می کنیم.

براحتی در مجلات بین المللی مقاله چاپ کنید

انتخاب سطح ویراستاری انگلیسی طلایی

به اندازه پلن طلایی به دقت، سرعت و تخصص نیاز دارید؟

ویراستاری انگلیسی سطح نقره ای موسسه دانش گستر فرنام، شامل تمام موارد سطح طلایی است و تنها شامل گارانتی شش ماهه اصلاحات نمی شود. در این سطح ما مقاله شما را 7 روز کامل پشتیبانی می کنیم. به رایگان دوباره ادیت می کنیم و به تمام سوالات شما پاسخ خواهیم داد.  انجام اصلاحات ساختاری و گرامی در کنار اصلاحات علمی تخصصی در حوزه تحقیقاتی مقاله شما صورت می پذیرد.

نگران نباشید، از اصلاح کامل استایل مقاله، فرمت منابع، بررسی سرقت ادبی تا اصلاحات تخصصی علوم پایه و پزشکی، روان شناسی و آموزشی را انجام می دهیم. جملات جدید پیشنهاد می کنیم و یکپارچی کل ساختار مقالات را بررسی می کنیم.

انتخاب سطح ویراستاری انگلیسی نقره ای 

خدمات قابل ارائه در سطح نقره ای

 صرفه جویی در زمان پذیرش مقاله

صرفه جویی در هزینه های چاپ مقاله

اصلاح کامل منابع مطابق فرمت مجلات

بررسی یکپارچگی پاراگراف ها و کل متن

پیشنهاد نوشتن جملات خوانا و علمی

بررسی جزء به جزء مقاله و مطابقت علمی

باز گردانی کلمات، عبارات و اصطلاحات تخصصی

پیکربندی مقاله بر اساس راهنمای مجله مطبوع

بررسی جمله بندی و پاراگراف بندی

خدمات قابل ارائه در سطح برنزی

بررسی یکپارچگی پاراگراف ها و کل متن

پیشنهاد نوشتن جملات خوانا و علمی

پیکربندی مقاله بر اساس راهنمای مجله مطبوع

بررسی جمله بندی و پاراگراف بندی

بهترین گزینه برای اصلاح ساختار مقاله برای یک مجله

آیا یک ویرایش ساده پیش از ارسال نیازمندید؟

در سطح برنزی، مقاله انگلیسی شما یکبار بازخوانی شده و غلط های املایی و گرامی آن برطرف می شود.

نگران نباشید استایل مقاله شما را نیز به رایگان اصلاح می کنیم. اگر فرمت مجله ها را رعایت کنید، از داوری تا پذیرش زمان کمتری را سپری خواهید نمود!

ویراستاری انگیسی سطح برنزی

چرا موسسه فرنام؟

خدمات ویراستاری شرکت فرنام طبق جدول فوق در سه سطح انجام می پذیرد. سطح اول یا proofreading  در وهله اول شامل ویرایش کلی متن، تصحیح اشتباهات تایپی، املایی، گرامری و جمله بندی صحیح است. انتخاب کلمات بر حسب مورد در راستای بهبود درک و فهم خواننده دستخوش تغییرات خواهد شد. دقت فرمایید که جمله اصلی نویسنده معمولا بازنویسی نمی شود و ماهیت و اصالت جمله اصلی حفظ خواهد شد. بزرگ نویسی حرفات اول کلمات در موقعیت صحیح، مخفف ها و غیره اصلاح می گردد. جملات با معنا و مفهوم تکراری با اجازه نویسنده حذف می شوند. معیارهای اندازه گیری استاندارد جایگزین خواهند شد. رفرنس ها در این سطح ادیت تغییری نمی کنند و قاعدتا جز شمارش کلمات حق الزحمه ادیت نخواهد شد.

سطح دوم ویرایش در شرکت فرنام ادیت اساسی می باشد. علاوه به موارد ذکر شده در بالا شامل ویرایش ادبی، نگارشی، املایی و گرامری جملات با مفهموم مبهم کاملا بازنویسی می شوند تا برای خواننده مشخص تر و قابل درک تر شود. برخلاف سطح اول هماهنگی جملات در پاراگراف ها اصلاح می شود. پاراگراف ها بصورت منطقی در شروع و پایان و هماهنگی افعال و تاخر و تقدم سامان دهی می شوند. نکته قابل اشاره و مهم ویراستاری متن بر اساس دست نامه بین المللی AMA)) انجمن پزشکی ایالات متحده است که ویراستاری متن را بر اساس اصول تایید شده بین المللی نگارش مقالات سوق می دهد. تصحیح برخی اشتباهات متن همراه با کامنت های مرتبط از کتاب فوق در متن آورده می شود تا نویسنده بصورت مستند از علت تغییر واژه یا عبارت آشنا شود. در این سطح ادیت همچنین چارچوب و قالب مقاله بر اساس سفارش نویسنده بر اساس مجله مورد نظر برای سابمیت تغیر خواهد کرد تا روند پذیرش مقاله تسریع شود. در این سطح همچنین ارتباط منطقی جملات با قسمت های مختلف مقاله مانند روش انجام کار یا نتایج یا بحث و نتیجه گیری سنجیده خواهد شد. عبارت های به ظاهر درست ولی غیر native حذف و جایگزین خواهد شد.

سطح سوم ویرایش یا خدمات ویژه شامل تمامی موارد سطح دوم بعلاوه نگارش نامه cover، نامه پاسخ به ویراستار، تصحیح غلط ها بر حسب نظر داور و 6 ماه گارانتی شرکت برای ادیت مجدد مقاله درصورت هرگونه نیاز به ویرایش احتمالی متن در آینده برحسب نظرات داوران می باشد.

سوالات متداول بخش ویراستاری

هزینه ترجمه و ویرایش چگونه محاسبه می شود؟

افتخار ما این است که علاوه بر دقت، سرعت و کیفیت برتر خدمات، هزینه عادلانه ای برای این خدمات ارایه می کنیم.

نحوه محاسبه هزینه انجام خدمات  ترجمه  و  ویرایش بسیار شفاف و دقیق بوده و به صورت ترکیبی از زمان و تعداد کلمات آن می باشد. هزینه با توجه به جدول ویژه تعیین می گردد. با توجه به اینکه تمام ادیتور های موسسه خارجی هستند، فقط روز های شنبه و یکشنبه، روز کاری محسوب نمی شوند.

تعیین قیمت بصورت خودکار توسط سیستم صورت میگیرد. در سیستم خودکار تخفیف مشخصی برای تعداد کلمات در نظر گرفته می شود و این بزرگترین تخفیف موسسه به کاربران وفادار این سیستم می باشد. به عنوان مثال کافیست در کادر شمارش خودکار مقاله خود را کپی کنید و عدد محاسبه شده را با عدد محاسبه گر نرم افزار WORD مقایسه کنید 🙂 . هوشمندی هوش مصنوعی نرم افزار سیستم موسسه فرنام، در حال افزایش توان و بررسی و دقیق تر نمودن فرمول خود می باشد.

ارسال مقاله ، ترجمه و ویرایش مقاله چگونه انجام می گیرد؟

ابتدا نوع ویراستاری خود را انتخاب کنید و سپس را تکمیل یک فرم ساده و محاسبه هزینه، مقاله شما، مطابق برنامه، ویرایش خواهد شد.

موسسه دانش گستر فرنام با ارایه خدمات سریع، دقیق و تمام وقت با بهره جویی از متخصصان داخلی برای بخش ترجمه و متخصصان خارجی برای بخش ویرایش در هر یک از رشته های تخصصی، آماده خدمت رسانی به دانشجویان، پژوهشگران و اساتید و دانشمندان محترم می باشد.

کلیه خدمات بدون نیاز به مراجعه حضوری با سرعت و دقت بالا و از طریق اینترنت انجام می گیرد.

لطفا قبل از ارسال، تمامی رفرنس ها، شکل ها و جداولی که نیاز به ویرایش ندارند، را حذف نمایید.این کار سبب کاهش هزینه شما می شود. لطفا عنوان مقاله تحت هیچ شرایطی حذف  نکنید.