هزینه ترجمه و ویرایش چگونه محاسبه می شود؟

افتخار ما این است که علاوه بر دقت، سرعت و کیفیت برتر خدمات، هزینه عادلانه ای برای این خدمات ارایه می کنیم.

نحوه محاسبه هزینه انجام خدمات  ترجمه  و  ویرایش بسیار شفاف و دقیق بوده و به صورت ترکیبی از زمان و تعداد کلمات آن می باشد. هزینه با توجه به جدول ویژه تعیین می گردد. با توجه به اینکه تمام ادیتور های موسسه خارجی هستند، فقط روز های شنبه و یکشنبه، روز کاری محسوب نمی شوند.

تعیین قیمت بصورت خودکار توسط سیستم صورت میگیرد. در سیستم خودکار تخفیف مشخصی برای تعداد کلمات در نظر گرفته می شود و این بزرگترین تخفیف موسسه به کاربران وفادار این سیستم می باشد. به عنوان مثال کافیست در کادر شمارش خودکار مقاله خود را کپی کنید و عدد محاسبه شده را با عدد محاسبه گر نرم افزار WORD مقایسه کنید 🙂 . هوشمندی هوش مصنوعی نرم افزار سیستم موسسه فرنام، در حال افزایش توان و بررسی و دقیق تر نمودن فرمول خود می باشد.

ارسال مقاله ، ترجمه و ویرایش مقاله چگونه انجام می گیرد؟

ابتدا نوع ویراستاری خود را انتخاب کنید و سپس را تکمیل یک فرم ساده و محاسبه هزینه، مقاله شما، مطابق برنامه، ویرایش خواهد شد.

موسسه دانش گستر فرنام با ارایه خدمات سریع، دقیق و تمام وقت با بهره جویی از متخصصان داخلی برای بخش ترجمه و متخصصان خارجی برای بخش ویرایش در هر یک از رشته های تخصصی، آماده خدمت رسانی به دانشجویان، پژوهشگران و اساتید و دانشمندان محترم می باشد.

کلیه خدمات بدون نیاز به مراجعه حضوری با سرعت و دقت بالا و از طریق اینترنت انجام می گیرد.

لطفا قبل از ارسال، تمامی رفرنس ها، شکل ها و جداولی که نیاز به ویرایش ندارند، را حذف نمایید.این کار سبب کاهش هزینه شما می شود. لطفا عنوان مقاله تحت هیچ شرایطی حذف  نکنید.

چگونه از فروشگاه فرنام خرید کنم؟

خرید از محصولات و یا استفاده از خدمات شرکت فرنام بسیار آسان می باشد. می توانید، ابتدا با ثبت  سریع در وب سایت از همه محصولات و خدمات براحتی استفاده کنید.

برخی از خدمات نیز مانند، خدمات ویراستاری و یا سفارشات چاپ و طراحی، نیاز به ثبت نام ندارد و بعد از سفارش و پرداخت همکاران ما در صورت نیاز با شما تماس خواهند گرفت.

آیا این خدمات پشتیبانی نیز دارند؟

به صورت خلاصه خدمات ویراستاری که فرم گارانتی شش ماه را پر کرده باشند، شامل شش ماه گارانتی تعویض از موسسه دانش گستر فرنام هستند. در بقیه موارد چنانچه موارد مطابق تعهدنامه باشد، تا 7 روز کامل گارانتی تعویض کالا، عودت وجه و ارائه خدمات مجدد رایگان است. برای کسب اطلاعات دقیق تر پیشنهاد می گردد، شرایط و قوانین خرید موسسه دانش گستر فرنام را مطالعه کنید.

چگونه به جواب سوالاتمان برسیم؟

چنانچه پرسشی دارید، می توانید از طریق فرم تماس با ما در وب سایت موسسه دانش گستر فرنام ارتباط برقرار کنید. همکاران ما بصورت تمام وقت، با کمال میل و خوشوقتی به سوالات شما پاسخ خواهند داد.