ترجمه انگلیسی به فارسی همراه ویراستاری

خدمات ترجمه شرکت فرنام طبق استاندارد های کامل و معتبر انجام خواهد شد. ترجمه توسط متخصصین زبان در رشته های مختلف و با سرعت و کیفیت تضمینی صورت می پذیرد. بعد از ترجمه مقاله شما، توسط یک ویراستار حرفه ای، در سطح ویراستاری طلایی نیز به رایگان ویراستاری می گردد. 

ویراستاری رایگان شامل سطح طلایی ویرایش در شرکت فرنام می باشد. این موارد شامل، ویرایش ادبی، نگارشی، املایی و گرامری است. هماهنگی جملات در پاراگراف ها اصلاح می شود و پاراگراف ها بصورت منطقی در شروع و پایان و هماهنگی افعال و تاخر و تقدم سامان دهی می شوند. 

هزینه ترجمه طلایی، معادل کلمه ای 100 تومان می باشد. ویراستاری رایگان سطح برنزی نیز انجام خواهد شد. بدین ترتیب در ازای هرکلمه 80 تومان صرفه جویی در ترجمه انگلیسی به فارسی خواهید نمود.

ترجمه انگلیسی به فارسی

سوالات متداول بخش ویراستاری

هزینه ترجمه و ویرایش چگونه محاسبه می شود؟

افتخار ما این است که علاوه بر دقت، سرعت و کیفیت برتر خدمات، هزینه عادلانه ای برای این خدمات ارایه می کنیم.

نحوه محاسبه هزینه انجام خدمات  ترجمه  و  ویرایش بسیار شفاف و دقیق بوده و به صورت ترکیبی از زمان و تعداد کلمات آن می باشد. هزینه با توجه به جدول ویژه تعیین می گردد. با توجه به اینکه تمام ادیتور های موسسه خارجی هستند، فقط روز های شنبه و یکشنبه، روز کاری محسوب نمی شوند.

تعیین قیمت بصورت خودکار توسط سیستم صورت میگیرد. در سیستم خودکار تخفیف مشخصی برای تعداد کلمات در نظر گرفته می شود و این بزرگترین تخفیف موسسه به کاربران وفادار این سیستم می باشد. به عنوان مثال کافیست در کادر شمارش خودکار مقاله خود را کپی کنید و عدد محاسبه شده را با عدد محاسبه گر نرم افزار WORD مقایسه کنید 🙂 . هوشمندی هوش مصنوعی نرم افزار سیستم موسسه فرنام، در حال افزایش توان و بررسی و دقیق تر نمودن فرمول خود می باشد.

ارسال مقاله ، ترجمه و ویرایش مقاله چگونه انجام می گیرد؟

ابتدا نوع ویراستاری خود را انتخاب کنید و سپس را تکمیل یک فرم ساده و محاسبه هزینه، مقاله شما، مطابق برنامه، ویرایش خواهد شد.

موسسه دانش گستر فرنام با ارایه خدمات سریع، دقیق و تمام وقت با بهره جویی از متخصصان داخلی برای بخش ترجمه و متخصصان خارجی برای بخش ویرایش در هر یک از رشته های تخصصی، آماده خدمت رسانی به دانشجویان، پژوهشگران و اساتید و دانشمندان محترم می باشد.

کلیه خدمات بدون نیاز به مراجعه حضوری با سرعت و دقت بالا و از طریق اینترنت انجام می گیرد.

لطفا قبل از ارسال، تمامی رفرنس ها، شکل ها و جداولی که نیاز به ویرایش ندارند، را حذف نمایید.این کار سبب کاهش هزینه شما می شود. لطفا عنوان مقاله تحت هیچ شرایطی حذف  نکنید.

سوالات متداول بخش ویراستاری فارسی