سامانه جامع آموزش آنلاین فرنام

در مدل‌های نوآورانه و جدید توسعه مبتنی بر دانایی محوری جوامع پیشرفته، نقش و جایگاه آموزش غیرقابل چشم‌پوشی است. از این‌رو یکی از شاخص‌های مهم در توسعه، آموزش در لایه‌ها و سطوح مختلف یک جامعه مدنی است. کارشناسان و متخصصین هزاره سوم بر این باورند که اگر به دنبال محل مناسبی برای آموزش هستید، بهترین محل دانشگاهی است که شما را به هدفتان می‌رساند؛ حتی اگر از آن دانشگاه‌ها دور باشید.

اما امروزه به لطف زیرساخت‌های جهانی اینترنت و گسترش فناوری اطلاعات در دورافتاده‌ترین نقاط جهان، آموزش اینترنتی میسر گشته است. آموزش اینترنتی (برخط (Electronic- Learning موضوعی است که از زمان پیدایش اینترنت و گسترش این پدیده و استفاده از قابلیت‌های آن ایجاد گردیده و در حقیقت تکامل‌یافته شیوه آموزش از راه دور، و برطرف‌کننده نیاز انسان‌های پرسش‌گر و خواهان یادگیری است.

تنها به گزارش مرکز رسمی آمار جمهوری اسلامی ایران، اینترنت در سال 2016 میلادی در ایران 17 درصد نفوذ بیشتری را کسب کرده و از مرز 70 درصد گذشته است.

پیشرفت و گسترش روزافزون فناوری و خصوصاً جدایی‌ناپذیر بودن فناوری اطلاعات با زندگی روزمره تمام مردم، باعث تغییرات بسیاری در زمینه آموزش الکترونیکی شده و عواملی چون کاهش هزینه آموزش، سهولت حضور در کلاس‌های مجازی، تنوع دروس و زمان انتخاب آن، کاهش هزینه رفت‌وآمد و انعطاف‌پذیری زیاد آموزش الکترونیکی در گسترش این پدیده، نقش پر رنگ و عمیقی را ایفا نموده است.

لذا بر آن شدیم تا با طراحی یک سیستم مدیریت آموزش از راه دور، نیازهای دنیای امروز علاقه‌مندان به کسب دانش و فناوری و را مرتفع کنیم.

یکی از اهداف سامانه جامع آموزش آنلاین فرنام، فراهم نمودن یک بستر آموزشی مناسب جهت دسترسی راحت، سریع و بی‌دغدغه علاقه‌مندان به آموزش‌های ضروری و مفید در حوزه‌های متفاوت علوم می‌باشد، از این‌رو، این سامانه، ایجاد و بسترسازی برنامه‌های آموزشی آنلاین را در دستور کار خود قرار داده است.

معیارهای مورد پشتیبانی

 1. در همین راستا و با توجه به امکان‌سنجی‌های صورت گرفته حاصل از جمع‌آوری نظرات در جلسه هم‌اندیشی، پیشنهاد‌های متخصصین، این سامانه باقابلیت‌های ذیل نوشته و آماده گردید:

  1. برگزاری کلاس آنلاین با امکان ارائه صوت و تصویر
  2. برگزاری آزمون بعد از اتمام کلاس
  3. برگزاری نظرسنجی بعد از اتمام کلاس
  4. برگزاری آزمون جامع آنلاین در تاریخ معین
  5. برگزاری مسابقات آنلاین ملی
  6. برگزاری المپیادهای دانش‌آموزی آنلاین
  7. برگزاری برنامه مدون آموزشی (جلسه بندی کلاس‌های یک درس)
  8. ایجاد دپارتمان آموزش مجازی و ارائه دروس به‌صورت مجازی برای تمام دانشجویان
  9. ارائه نمرات آزمون بعد از اتمام آزمون بدون دخالت کاربر
  10. برگزاری آزمون‌های تشریحی و ارائه پاسخ‌ها و سؤالات برای تصحیح و نمرده دهی استاد
  11. صدور مدارک الکترونیکی
  12. صدور آنلاین کارت و مدرک شرکت در دوره
  13. دریافت وجه شرکت در کلاس‌ها و آزمون‌ها
  14. سفارشی‌سازی برای مشتری‌های خاص

سفارش سامانه آموزش از راه دور کاملا اختصاصی و آنلاین به سفارش مشتری