در کنار ما

کمی بیشتر درباره ما بدانید

شرکت فرنام فعالیت خود را از سال 1390 در زمینه مدیریت و چاپ مجلات علمی پژوهشی در حوزه های مختلف علوم آغاز کرد. فرنام ابتدا به صورت یک گروه مشاوره علمی و سپس به صورت کمک ناشر مشغول به ارائه خدمات استانداردسازی، مدیریت و چاپ مجلات علمی پژوهشی شد.

دفتر مرکزی این مجموعه در  بهار سال 1395 در محله ونک تهران  بنا گردید و ازین پس دانش گستر فرنام، نام و علامت تجاری ثبت شده این مجموعه گردیده کلیه خدمات این شرکت تحت این عنوان ارائه گردیدند. همچنین شرکت دانش گستر فرنام، موفق به ثبت شرکت Farname در کشور کانادا گردید، تا تحت عنوان یک ناشر بین المللی کانادایی – ایرانی، به مشتریان خارجی نیز خدمات چاپ و نشر الکترونیکی ارائه دهد.

خط‌مشی دانش گستر فرنام ارائه خدمات تخصصی مدیریت مجلات علمی - پژوهشی، طراحی گرافیکی و چاپ می‌باشد. بروزرسانی نشریات علمی پژوهشی، استاندارسازی مطابق قوانین بین المللی، مشاوره در زمینه نمایه سازی و رعایت قوانین اخلاق در نشر بخش کوچکی از توانمندی‌های کادر فنی دانش گستر فرنام می‌باشد.

بالاترین کیفیت و پایین‌ترین قیمت همواره سرلوحه تمامی اقدامات و محصولات شرکت قرار داشته است. مدیریت دانش گستر فرنام با تلفیق سرمایه‌های فکری متخصصین در حوزه‌های علوم پزشکی، پیراپزشکی و مدیریتی با توانمندی گرافیست های ایرانی و مشاورین نشر مجلات، موفق به تشکیل مجموعه‌ای ثابت‌قدم در راه جلب رضایت مشتریان خود شده است.

دانش گستر فرنام در جهت رسیدن به این هدف، کلیه فرآیندهای استانداردسازی مجلات، مشاوره در نمایه سازی، ساخت فرمت های مختلف مانند XML مخصوص پابمد و DOAJ،  طراحی و ویراستاری مقالات و چاپ و انتشار گسترده مجلات را توسط مشاورین فعال در حوزه های مختلف علوم، بهینه‌سازی نموده است و اکنون با بهره گیری از ده ها نفر از اساتید و دانشمندان حوزه های مختلف علوم، آماده ارائه مشاوره های مختلف در امر مدیریت نشریات می باشد.

Front page 00

حمل و نقل رایگان

کلیه محصولات چاپی، با هزینه موسسه دانش گستر فرنام برای شما ارسال خواهد شد.

پشتیبانی 24 ساعته

همکاران و متخصصین دانش گستر فرنام بصورت 24 ساعته و در تمام ایام سال از طریق ایمیل پاسخگو سوالات شما هستند.

ارائه خدمات بی نظیر

نوآوری در ارائه خدمات فارسی و انگلیسی به تمامی نویسندگان از افتخارات موسسه دانش گستر فرنام می باشد.

همکاران ما

وهاب پیرانفر
مدیر تیم

کارشناس مجلات علمی پژوهشی و مدیر ارشد موسسه دانش گستر فرنام.

دکتر رضا میرنژاد
مشاور و راهنما

دانشیار دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله الاعظم

مهندس رومینا عراقی نیا
مدیر نشریات

مدیر واحد نشریات انگلیسی و آلمانی، مسئول بخش پشتیبانی موسسه دانش گستر فرنام

دکتر غلامرضا ایراجیان
مشاور و راهنما

مدیر گروه میکروب شناسی دانشگاه علوم پزشکی ایران و عضو بورد میکروب شناسی وزارت بهداشت و درمان جمهوری اسلامی ایران

سوالات متداول

برای دریافت جزوات و کتب آیا باید هزینه ای بپردازیم؟

خیر، موسسه دانش گستر فرنام تمام هزینه ارسال مرسولات پستی را عهده می گیرد

آیا فاکتور رسمی برای ویراستاری و ترجمه صادر می شود

بله موسسه دانش گستر فرنام برای افراد حقیقی و حقوقی فاکتورهای رسمی صادر کرده و تمامی عملیات مالی موسسه کاملا شفاف و زیر نظر متخصصی امور مالیاتی کشور انجام می پذیرد.

گارانتی بازگشت وجه به صورت است؟

چنانچه طی ویراستاری و ترجمه، مشکلاتی از قبیل دیرکرد بیشتر از دوبرابر زمان ایجاد شود و یا نویسنده طی 72 ساعت ایراداتی جدی به ویراستاری و ترجمه وارد کند، ترجمه و یا ویراستاری از ابتدا صورت گرفته و نتها هزینه کل ویراستاری عودت داشته می شود، بلکه تمامی کار بصورت رایگان دوباره انجام خواهد شد. 

اطلاعات تماس